Kaugel eemal (2020)

  • PÖFF
  • 1h 59min

Kaugemalt vaadates pole miski päris nii, nagu näib. Nii on ka Jinwoo vaikse eluga: eemal stressi tekitavast linnakärast, imeliselt kaunis Korea maakohas paiknevas lambafarmis ootab uus perekond avasüli teda ja tema õetütart Seoli, keda ta armastab nagu oma tütart.Kui aga režissöör Park Kun-youngi hoolas ja täpne pilk Jinwoo elu põhjalikumalt luubi alla võtab, et tema rahutus meelelaadis selgust saada, hakkavad selguma keerulised põhjused, miks on Jinwoo otsustanud linnaelust taanduda ja nii äärmusliku maapao valida.

Farmi saabub Jinwoo ammune sõber ülikoolist, Hyunmin, kelle tulek pöörab kõik pea peale. Peremehe tütar Moonkyeong, kes on Jinwoost sisse võetud, avastab ootamatult kaks meest voodist; varsti pärast seda ilmub kohale Seoli ema, Jinwoo kaksikõde, kes tahab tütart tagasi Seouli viia.

Esmapilgul rahuliku ja malbe mulje jätnud maakohake hakkab aegamisi oma tõelist palet avama ning kahe mehe suhe mõistetakse sügavalt hukka. Õnne habras liivaloss, mille Jinwoo on suure vaevaga ehitada suutnud, hakkab kokku varisema, ees ootab aga külm ja karm talv.

Giovanna Fulvi

director

Park Kun-Young

Riigid

Lõuna-Korea

Keeled

korea

Subtiitrid

English

Lisasisu

4min
Filmitegijate tervitus

“Kaugel eemal” filmitegijate tervitus.

Video on inglisekeelsete subtiitritega.